Media Społecznościowe dla Twojej firmy

Poprowadzimy media społecznościowe Twojej marki, budując zaangażowanie jej fanów.

  • Strategia komunikacji.
  • Tworzenie postów i grafik.
  • Reklamy.
  • Stories.
  • Raporty miesięczne.
Prowadzenie mediów społecznościowych

Jak działamy?

Lata współpracy z klientami z najróżniejszych branż pozwoliły nam stworzyć proces, który umożliwia odpowiednio zdefiniować potrzeby klienta, a następnie zaproponować rozwiązanie.


Jesteśmy blisko naszych klientów i zależy nam na ich sukcesie. Wskazujemy kierunek zmian tak, by zawsze byli o jeden krok do przodu. Wierzymy w partnerskie relacje oparte na wzajemnym szacunku i sympatii. Nasz wewnętrzny proces gwarantuje działania zgodne z potrzebami biznesowymi naszych klientów.

Media społecznościowe to nie tylko ładne obrazki i chwytliwe treści. Stworzenie posta, który zbierze dziesiątki komentarzy nie jest trudne, ale co z tego, jeśli nic z nich nie wynika? Odpowiednie prowadzenie Facebooka czy Instagrama powinno przede wszystkim
wspomagać realizację Twoich celów biznesowych.

Krok 1 - Pierwszy kontakt


Gdy tylko dostaniemy Twoje zapytanie, zaprosimy Cię na sporządzenie briefu. Podczas około 45-minutowego spotkania porozmawiamy o Twojej marce i jej potrzebach.

Krok 2 - Pogłębienie briefu


Po przeprowadzeniu briefu przeanalizujemy go po naszej stronie. Czasem mogą wynikać z tego dodatkowe pytania, które wyjaśnimy mailowo.

Krok 3 - Propozycja współpracy


Gdy mamy już brief i pełne zrozumienie sytuacji, przygotujemy dla Ciebie propozycje działań. Po zapoznaniu się z naszą ofertą podejmujesz decyzję o rozpoczęciu współpracy.

Krok 4 - Rozpoczęcie działań


Gdy dostaniemy zielone światło na współpracę, zaczynamy działać. Pierwszym etapem jest zbudowanie strategii komunikacji dla Twojej marki. Będzie ona fundamentem dalszej pracy.

Krok 5 - Stałe prace


W trakcie współpracy pozostajemy w stałym kontakcie. Co dwa tygodnie przygotowujemy harmonogram postów, a po jego akceptacji zajmujemy się publikacją treści w Twoich mediach społecznościowych. Co miesiąc i kwartał prezentujemy szerszy raport i sugestie dotyczące kolejnych działań.

puzzel4
Social Media marketing

Jak widzisz, prowadzenie mediów społecznościowych zaczynamy dopiero wtedy, kiedy poznamy Twój biznes i stworzymy podstawową strategię komunikacji. Dlaczego? Zależy nam na tym, aby Twoje media faktycznie wspomagały Twoją firmę, a jest to możliwe dopiero w oparciu o solidne podstawy.

Dla nas marketing jest jak budowanie z klocków. Zebranie odpowiednich elementów i ułożenie ich we właściwych miejscach to kwestia dobrej strategii.Co mówią nasi klienci.

Jakość, jakość i jeszcze raz jakość! Zdecydowanie polecam. Współpracowałam z kilkoma firmami marketingowymi i jedynie KomuKoncept naprawdę ogarnia dobrze temat.

Współpracowaliśmy z KomuKoncept przy wielu różnych projektach. Od projektowania nowych strategii po planowanie i wdrażanie nowych kampanii marketingowych, jest to niezwykły zespół zdolny do wchodzenia w różne role.

KomuKoncept odradzili mi kilka kosztownych pomysłów na prowadzenie moich mediów społecznościowych i na początku współpracy skupiliśmy się tylko na tym, co było niezbędne dla mojej firmy.

Zaufali nam.

Potrzebujesz pomocy z marketingiem?

Skontaktuj się z nami.