O nas.

Dla KomuKoncept marketing jest jak gra klockami – LEGO, Tetris czy Scrabble. Zebranie odpowiednich elementów i ułożenie ich we właściwych miejscach to kwestia dobrej strategii.

Boisz się usłyszeć “Game Over” albo “Szach Mat”? Nie martw się, razem z nami będziesz Zwycięzcą!

Jesteśmy zespołem, który doskonale zna trudy promocji. Rozumiemy wyzwania, z jakimi zmagasz się w marketingu i kontakcie z klientami. Po latach gry w marketingowe klocki, postanowiliśmy zjednoczyć się w jednym celu – żeby zaoferować Ci nowy poziom usług marketingowych i razem tworzyć silne marki pełne zadowolonych klientów.

Zostań rozgrywającym w swojej branży!

Ola Dzwierzyńska

Ola Dzwierzyńska

Head of Social

Od 2013 roku pracuje z instytucjami kultury i organizacjami pozarządowymi – zna ich codzienne problemy z pierwszej ręki. Dzięki temu jej strategie są dopasowane do możliwości danego projektu. Absolwentka zarządzania kulturą i mediami na UJ.

Chce propagować ideę zero waste i mniejszego konsumpcjonizmu w Tarnowie – swoim rodzinnym mieście. Lubi dużo jeść, chociaż po niej tego nie widać.

Agnieszka Unzeitig

Agnieszka Unzeitig

Head of Design

Przygoda z marketingiem rozpoczęła się dla niej w 2010 roku. Od tamtej pory zdobywała doświadczenie pomagając firmom z różnych branż, im. modowej, kulturalnej, budowlanej czy medycznej. W codziennej pracy chce odkrywać i przekazywać autentyczne opowieści o markach oraz budować wokół nich zaangażowane społeczności.

Uwielbia dobry design i podróże, a dzień zawsze zaczyna od kawy (nigdy nie jest to rozpuszczalna!).

Michał Opydo

Michał Opydo

Managing Director

Marketing zna od podszewki, dzięki doświadczeniu, które nabył w trakcie ponad siedmiu lat tworzenia i prowadzenia własnych firm oraz startupów. Jest współzałożycielem firm takich jak PressPad czy TurboTłumaczenia. W tym czasie wielokrotnie budował procesy sprzedażowe, planując i wdrażając strategie marketingowe od zera.

Prywatnie miłośnik podróżowania oraz dobrej muzyki. Kocha koty.