Kampanie reklamowe dla Twojej firmy

Skuteczna promocja na najważniejszych platformach:

  • Meta Ads,
  • Google Ads,
  • Social Media,
  • LinkedIn Ads,
  • Pinterest Ads.
Kampanie reklamowe Facebook Google

Realizuj swoje cele biznesowe.

Nasz wewnętrzny proces gwarantuje jakościowy produkt zgodny z Twoimi potrzebami biznesowymi.

Od lat pomagamy klientom prowadzić efektywne działania w marketingu internetowym. Jednym z nich jest budowanie kampanii reklamowych w sieciach takich jak Facebook Ads i Google Ads. W ramach współpracy pomagamy klientom stworzyć kampanię od budowy strony docelowej, zaprojektowania lejka marketingowego, aż do zarządzania samą kampanią.

Kampanie reklamowe to obecnie jeden z najbardziej efektywnych sposobów na pozyskiwanie kontaktów biznesowych, generowanie sprzedaży czy powiększenie bazy osób obserwujących nas w mediach społecznościowych.

Stosujemy wewnętrzny proces projektowy. Wspiera on wysoką jakość i konkurencyjność naszej oferty. Oto 4 kroki zapewniające sukces naszej współpracy.

Brief

Gdy tylko dostaniemy Twoje zapytanie, zaprosimy Cię na sporządzenie briefu. Podczas około 45-minutowego spotkania porozmawiamy o Twojej marce i jej potrzebach.

Pogłębienie briefu

Po przeprowadzeniu briefu przeanalizujemy go po naszej stronie. Czasem mogą wynikać z tego dodatkowe pytania, które wyjaśnimy mailowo.

Propozycja współpracy

Gdy mamy już brief i pełne zrozumienie sytuacji, przygotujemy dla Ciebie propozycje działań. Po zapoznaniu się z naszą ofertą podejmujesz decyzję o rozpoczęciu współpracy.

Stałe prace

W trakcie współpracy pozostajemy w stałym kontakcie. Co tydzień kontaktujemy się przesyłając informacje na temat bieżących wyników. Co miesiąc i kwartał prezentujemy szerszy raport i sugestie dotyczące kolejnych działań.

Social Media marketing

Jak widzisz, prowadzenie kampanii reklamowych zaczynamy dopiero wtedy, kiedy poznamy Twój biznes i zrozumiemy wyzwania, które przed nim stoją. Dlaczego? Zależy nam na tym, aby tworzone przez nas reklamy faktycznie wspomagały Twoją firmę, a jest to możliwe dopiero w oparciu o solidne podstawy.

Dla nas marketing jest jak budowanie z klocków. Zebranie odpowiednich elementów i ułożenie ich we właściwych miejscach to kwestia dobrej strategii.

Co mówią nasi klienci.

Jakość, jakość i jeszcze raz jakość! Zdecydowanie polecam. Współpracowałam z kilkoma firmami marketingowymi i jedynie KomuKoncept naprawdę ogarnia dobrze temat.

Współpracowaliśmy z KomuKoncept przy wielu różnych projektach. Od projektowania nowych strategii po planowanie i wdrażanie nowych kampanii marketingowych, jest to niezwykły zespół zdolny do wchodzenia w różne role.

KomuKoncept odradzili mi kilka kosztownych pomysłów na prowadzenie moich mediów społecznościowych i na początku współpracy skupiliśmy się tylko na tym, co było niezbędne dla mojej firmy.

Zaufali nam.

Potrzebujesz pomocy z marketingiem?

Skontaktuj się z nami.