Klienci.

pnp_logo_2020-czarne_mono

Współpraca z KomuKoncept to czysta przyjemność. Powierzając im jakiekolwiek zadanie, ma się gwarancję profesjonalnego podejścia do tematu oraz doskonałego wykonania. Są elokwentni, sympatyczni i od razu rozumieją potrzeby klienta. Polecam szczególnie tym, którzy właśnie rozkręcają swój biznes i potrzebują kogoś do pomocy.

Agnieszka Wolińska-Kulpa

właścicielka Pubu Śródmieście i Restauracji Pół na Pół

Mayamural
Współpracowałem z dziewczynami z KomuKoncept przy projekcie Mayamural Kraków 2012. Praca z nimi to czysta przyjemność. Poleciłbym je każdemu, kto szuka odpowiedzialnego, interdyscyplinarnego i kreatywnego zespołu.

Michał Pałasz

Doktor nauk humanistycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim, współorganizator projektu Mayamural Kraków 2012

Press Pad

Współpracowaliśmy z KomuKoncept przy wielu różnych projektach. Od projektowania nowych strategii po planowanie i wdrażanie nowych kampanii marketingowych, jest to niezwykły zespół zdolny do wchodzenia w różne role.

Wojciech Szywalski

dyrektor ds. marketingu w PressPad Sp. z o.o.

Agencja Convertio

Mimo tego, że sam znam się na mediach społecznościowych, nie mam czasu na ich prowadzenie. Dlatego cieszę się, że mogłem ten temat „zostawić” KomuKoncept – od pierwszej chwili czułem do nich zaufanie i mogłem zająć się tematami, na które chciałem mieć czas. W czasie naszej kooperacji tylko potwierdziło się to, że są dobrymi doradcami i wiedzą jak tworzyć porządne komunikaty i celne kampanie reklamowe. Otrzymałem również wartościowe wskazówki jak mogę ulepszyć swój wizerunek.

Kamil Marczyński

właściciel Agencji Convertio

Dotyk Piękna

Najbardziej w naszej współpracy podobało mi się to, że nie musiałam decydować się na cały pakiet usług. KomuKoncept odradzili mi kilka kosztownych pomysłów na prowadzenie moich mediów społecznościowych i na początku współpracy skupiliśmy się tylko na tym, co było niezbędne dla mojej firmy. Dzięki temu, że przygotowywali plan z dużym wyprzedzeniem, mobilizowali mnie tym do działania. Zdobywali wiedzę dotyczącą kosmetologii i używali jej w komunikacji. Mimo małego budżetu poprawa wizerunku mojej firmy była bardzo zauważalna. Polecam wszystkim, którzy mają własne, małe biznesy!

Małgorzata Chabura

właścicielka salonu kosmetycznego Dotyk Piękna

Katarzyna Wabik

Pracowałam z KomuKoncept nad rożnymi przedsięwzięciami, są zawsze profesjonalni i zaangażowani w prowadzenie projektów.

Kasia Wabik

Community Manager w Revolut, Community Manager w Yelp w latach 2013-2015

Contellio

Praca z KomuKoncept była super :) Od początku miałem wrażenie, że są częścią zespołu, zawsze znajdując czas na omówienie szczegółów naszych projektów. Są doświadczeni w dziedzinie marketingu, co wraz z ich intuicją i umiejętnością zrozumienia grupy docelowej tworzy świetne połączenie.

Paweł Nowak

prezes Contellio Ltd., współzałożyciel fundacji #OMGKRK