Klienci.

pnp_logo_2020-czarne_mono

Współpraca z KomuKoncept to czysta przyjemność. Powierzając im jakiekolwiek zadanie, ma się gwarancję profesjonalnego podejścia do tematu oraz doskonałego wykonania. Są elokwentni, sympatyczni i od razu rozumieją potrzeby klienta. Polecam szczególnie tym, którzy właśnie rozkręcają swój biznes i potrzebują kogoś do pomocy.

Agnieszka Wolińska-Kulpa

właścicielka Pubu Śródmieście i Restauracji Pół na Pół

zakres współpracy: badania marketingowe, strategia komunikacji w social mediach, prowadzenie kont na Instagramie i Facebooku oraz kampanie meta ads

PILIAPLILI-logo-RGB-1 pink

Współpracuję z KomuKoncept już od dobrych kilku lat i nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek mógł lepiej prowadzić social media w mojej firmie (branża gastronomiczna). Są profesjonalni, świetne wykonujący swoją pracę, skuteczni, a kontakt z nimi to czysta przyjemność. Jako kontrahent czuję się świetnie zaopiekowana 😁 polecam z czystym sumieniem i z całego serca!

Anna Wolińska

Współwłaścicielka drinkbaru Pilipalili

ZAKRES WSPÓŁPRACY: mini-STRATEGIA KOMUNIKACJI W SOCIAL MEDIACH, PROWADZENIE KONT NA INSTAGRAMIE I FACEBOOKU, KAMPANIE META ADS, koncepcje i koordynacje sesji zdjęciowej

nexelem logotyp kwadrat

Prawdziwi eksperci Reklamy i Marketingu Internetowego rozumiejący biznes. Ponadto bardzo efektywna współpraca oparta na procesach, bardzo dobra komunikacja oraz szybkie wdrożenie się w temat.

Ich kampanie Adsowe zapewniają nam stały strumień zapytań ofertowych w trudnym B2B oraz nowych subskrybentów newslettera.

Wojciech Szywalski

Product Marketing Manager

ZAKRES WSPÓŁPRACY: KAMPANIE META i linkedin ads, grafiki do artykułów

Mam tylko dobre doświadczenia we współpracy z KK. Realizują najbardziej szalone pomysły marketingu i potrafią zrobić z tego przyjemną dla odbiorcy treść. Największy plus za rzetelność i terminowość w realizacji projektów i fantastyczną obsługę klienta – responsywność i zrozumienie. Dodałabym jeszcze jedną gwiazdkę za mistrzowskie prowadzenie i optymalizację kampanii reklamowych (efekt – 3 PLN za pozyskanie leada w dość trudnej branży) BRAWO!

Katarzyna Bartoszewska

Brand Specialist w Pracowni Gier Szkoleniowych

ZAKRES WSPÓŁPRACY: PROWADZENIE KONT NA linkedin I FACEBOOKU ORAZ KAMPANIE META i linkedin ADS

faster logo transparent

Współpraca z firmą KomuKoncept to czysta przyjemność. Są bardzo profesjonalnym i kreatywnym zespołem, z którym już od lat owocnie tworzymy nowe trendy na rynku. Mam nadzieję że nasza znajomość potrwa jeszcze bardzo długo.

Jarosław Wrona

właściciel składów budowlanych fasterbruk

ZAKRES WSPÓŁPRACY: mini-STRATEGIA KOMUNIKACJI W SOCIAL MEDIACH, PROWADZENIE KONTa NA FACEBOOKU, KAMPANIE META i google ADS, copywriting artykułów na bloga

mindstream-logo-kolor-kwadrat

KomuKoncpet towarzyszy nam, czyli MINDSTREAM, od początku istnienia. Wiele im zasługujemy i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług. Jednak najbardziej lubimy ich, jako ludzi. Kochamy pracować z KomuKoncept.

Kinga Matysiak

właścicielka mindstream trainings

ZAKRES WSPÓŁPRACY: mini-STRATEGIA KOMUNIKACJI W SOCIAL MEDIACH, PROWADZENIE KONT NA linkedin I FACEBOOKU ORAZ KAMPANIE META ADS

logo-projekt-blonie

Profesjonalizm, rzetelność, terminowość, bezproblemowy kontakt – tak w skrócie możemy podsumować naszą współpracę z KomuKoncept. Z pełną odpowiedzialnością, polecamy usługi tej firmy, są najlepsi – bardzo trudne kwestie i bardzo problematyczne dotyczące www rozwiązane zostały kompleksowo i profesjonalnie. Bardzo dziękujemy!

Projekt Błonie

organizacja non-profit

ZAKRES WSPÓŁPRACY: prace modyfikacyjne www oraz dalsze utrzymanie strony