Profesjonalny projekt dla Twojego produktu

Tworząc aplikację mobilną czy stronę www, u podstaw jej sukcesu leży dobry projekt. Stworzymy go dla Ciebie.

  • Projektowanie UX.
  • Badania.
  • Testy Użyteczności.
  • Audyty UX.
  • CRO
UX & Product design
Audyt UX www

Audyty UX

Strona stworzona z myślą o kliencie zwiększa sprzedaż. Sprawdzimy Twoją pod kątem użyteczności.

Projektowanie UX


Odpowiednie doświadczenia użytkownika to najlepsze droga do zadowolonych użytkowników. Pomożemy Ci stworzyć produkt, który pozwoli Ci je dostarczyć.

Badania


Obojętnie czy projektujesz usługę, czy produkt, aby zrobić to dobrze potrzebujesz wiedzieć kim są jego docelowi użytkownicy. Pomożemy Ci ich poznać.

Audyty i CRO


Sprawdzimy Twój produkt aby zminimalizować liczbę osób, które przez niewłaściwy User Experience wypadają z Twojego lejka marketingowego.

Jak działamy?

Lata współpracy z klientami z najróżniejszych branż pozwoliły nam stworzyć proces, który umożliwia odpowiednio zdefiniować potrzeby klienta, a następnie zaproponować rozwiązanie.

 

Jesteśmy blisko naszych klientów i zależy nam na ich sukcesie. Wskazujemy kierunek zmian tak, by zawsze byli o jeden krok do przodu. Wierzymy w partnerskie relacje oparte na wzajemnym szacunku i sympatii. Nasz wewnętrzny proces gwarantuje działania zgodne z potrzebami biznesowymi naszych klientów. Podczas projektowania kierujemy się wiedzą na temat użytkowników aby upewnić się, że końcowy efekt będzie dostosowany do ich potrzeb, a jednocześnie wspomagał realizację Twoich celów biznesowych.

Krok 1 - Pierwszy kontakt


Gdy tylko dostaniemy Twoje zapytanie, zaprosimy Cię na sporządzenie briefu. Podczas około 45-minutowego spotkania porozmawiamy o Twojej marce i jej potrzebach.

Krok 2 - Pogłębienie briefu


Po przeprowadzeniu briefu przeanalizujemy go po naszej stronie. Czasem mogą wynikać z tego dodatkowe pytania, które wyjaśnimy mailowo.

Krok 3 - Propozycja współpracy


Gdy mamy już brief i pełne zrozumienie sytuacji, przygotujemy dla Ciebie propozycje działań. Po zapoznaniu się z naszą ofertą podejmujesz decyzję o rozpoczęciu współpracy.

Social Media marketing

Jak widzisz, siadamy do naszych “tablic kreślarskich” dopiero wtedy, kiedy poznamy Twój biznes i zrozumiemy potrzeby Twoich klientów. Dlaczego?

Odpowiedni briefing pomaga w ustaleniu najważniejszych założeń projektu: jakie funkcję ma pełnić strona/aplikacja, do kogo jest skierowana, jakie są założenia wizualne, inspiracje, jaka jest misja i wizja marki. Zależy nam na tym, aby pomagać budować znakomite produkty, a jest to możliwe dopiero w oparciu o solidne podstawy.Co mówią nasi klienci.

Współpraca z KomuKoncept to czysta przyjemność. Powierzając im zadanie, ma się gwarancję profesjonalnego podejścia do tematu oraz doskonałego wykonania.

Agnieszka Wolińska
właścicielka Restauracji Pół na Pół

Współpracowaliśmy z KomuKoncept przy wielu różnych projektach. Jest to niezwykły zespół zdolny do wchodzenia w różne role.

Press Pad
Wojciech Szywalski
dyrektor ds. marketingu w PressPad Sp. z o.o.

Praca z KomuKoncept była super :) Od początku miałem wrażenie, że są częścią zespołu, zawsze znajdując czas na omówienie szczegółów naszych projektów.

Paweł Nowak
Paweł Nowak
współzałożyciel fundacji #omgkrk

Zaufali nam.

Skontaktuj się z nami.