Od kogo uczyć się Instagrama?

Instagram wciąż nie schodzi z czołówki najważniejszych mediów społecznościowych i co rusz proponuje nowe rozwiązania i opcje. Warto być z nimi na bieżąco, gdyż wiele z nich skutecznie wspiera biznesy, pozwala na coraz ciekawsze przedstawianie swojej oferty oraz kontakt z odbiorcami. Jakie profile warto obserwować, aby wiedzieć co dzieje się w instagramowym świecie? Poniżej znajdziecie 5 naszych typów.

Adrianna Hirsz

Dużo energii, prosty język, mnóstwo tipów dotyczących nie tylko samego Instagrama, ale i szerszego kontekstu biznesowego. @adrianna_hirsz (https://www.instagram.com/adrianna_hirsz/?hl=en) ostatnimi czasy skupia się na promowaniu Instagram reelsów – znajdziecie tam porady dotyczące tego tematu, jak również sporo ciekawych tutoriali. Warto zapisać się na newsletter, który Ada wysyła, a także wszystkie dodatkowe wyzwania, które cyklicznie prowadzi. Teraz możecie dołączyć do mailingu, w którym co tydzień otrzymacie najbardziej trendujące rolki, niech zainspirują Was do własnej dzialalności!

Sara Solarek

Jeśli chcecie porad dotyczących rozwoju marki w internecie (np. tego jak prowadzić webinary), jak ciekawie korzystać z Canvy i najnowszych instagramowych aktualizacji, zerknijcie do @sara.solarek (https://www.instagram.com/sara.solarek/) . Piękne widoki z Teneryfy na stories w gratisie!

Wild Rocks

Najbardziej pomysłowe tutoriale na wideo znajdziecie tutaj! Czerpcie inspiracje całymi garściami, a dodatkowo zapiszcie się na newslettera @wildrocks (https://www.instagram.com/wild.rocks/) , który dostarczy Wam mnóstwo checklist i dodatkowych materiałów, które pomogą Wam rozwijać konto.

Video teacherka

Wszyscy to wiemy – wideo rządzi dzisiaj w social mediach! Ważne w nim są nie tylko umiejętności montażu czy nagrywania, ale też wiele innych kwestii, które podnosi w swoich treściach @video.teacherka (https://www.instagram.com/video.teacherka/) . Sylwia pokaże Wam jak skutecznie nawiązać kontakt z odbiorcą, jak go nie znudzić, a nawet jak mieć więcej energii na wideo.

Zaglądajcie 👇

Taylor Loren & Reels Tips

Dobrze wiedzieć, co dzieje się w świecie social mediów za oceanem, bo to tam najpierw pojawiają się wszystkie nowości. Z tego powodu nie mogło zabraknąć w tym zestawieniu konta prosto z Kalifornii – @taylor.loren (https://www.instagram.com/taylor.loren/ ). Sprawdźcie nie tylko ją, ale również drugie konto, które prowadzi – @reelstips (https://www.instagram.com/reelstips/?hl=en ), z tutorialami i cotygodniowymi przeglądami najbardziej trendującej muzyki.

Teraz czas na Wasz ruch – wejdźcie na swojego Instagrama i zaobserwujcie te 5 kont! Życzymy mnóstwa pomysłów :)